כדאי לדעת

פרופריו הנו הפתרון הטבעי, הקל והפשוט להירדמות מהירה ושינה בריאה!  פרופריו  - היא שמיכה בעלת משקל העוטפת את הגוף ממש כמו חיבוק. הלחץ של השמיכה מעורר את הגוף להפריש הורמונים כמו סרטונין, דופמין ומילטונין המרגיעים את מערכת העצבים ומאפשרים שינה נינוחה, רצופה ואיכותית. שמה של השמיכה - פרופריו, נגזר מן המילה פרופריוספציה - מונח המתאר את התחושה העמוקה של הגוף שלנו. השפעתה המוכחת של השמיכה הכבדה על התחושה העמוקה של הגוף ועל ייצור הורמונים חשובים, הפכה אותה פופולרית ברחבי העולם בקרב סובלים מקשיי הירדמות בשל חרדות וסטרס, קשיים בוויסות חושי ונדודי שינה. ההשפעה היא כמובן טבעית.

פרופריו מספקים שמיכות כבדות למרכזים הרפואיים המובילים ברחבי הארץ

              

כיצד זה עובד?

השמיכה הכבדה עשויה בד כותנה נעים ונושם. היא ממולאת בכדורים קטנטנים המפוזרים בשמיכה באופן שווה ונותנים לה את המשקל המיוחד. הכדורים אינם מורגשים ואינם נשמעים. מגע השמיכה רך והיא דקה ומאווררת. השמיכה מגיעה בכמה משקלים ובצבעים נעימים. התכסות בשמיכה נותנת תחושת חיבוק מרגיעה, מסייעת לגוף לחוש ממוקם בנוחות  וגורמת לגוף להתרפות.

האם השמיכה מוכחת מחקרית?

השמיכה הכבדה התפתחה בעקבות מחקריה של הד"ר טמפל גרנדין שגילו כי מגע בלחץ עמוק מרגיע את מערכת העצבים המרכזית של בעלי חיים ושל בני אדם בעלי רגישות חושית. מחקריה של הד"ר הביאו למחקרים ולפיתוחים הקשורים במגע עמוק. אחד הפיתוחים הפופולריים הינו השמיכה הכבדה שהוכחה מדעית כמסייעת בהירדמות, משפיעה על שינה עמוקה ורציפה ומשלימה לגוף את הצורך בתחושה עמוקה.

איך נולדה פרופריו?

אל השמיכה המדהימה הזו, הגענו אחרי לילות מתישים עם אלחנן, בננו החמוד שלא נכנס למצב שינה עד השעות הקטנות של הלילה ועם אכזבה מנסיונות טיפול תרופתיים, התנהגותיים וחינוכיים שלא הועילו. חברה מחו"ל סיפרה לנו על השמיכה הכבדה והחלטנו לנסות אותה. השמיכה היתה בלתי נגישה ויקרה להחריד. אבל שנתו העמוקה של אלחנן והיום הרענן שהפציע סיפר לנו שמצאנו ישועה. רצינו להנגיש את הפתרון הטבעי והנעים לרבים הסובלים מקשיים בהירדמות ובשינה רציפה, וכך התחלנו בתהליכי פיתוח של השמיכה כדי לקבל מוצר מושלם, נושם, מקצועי ומעוצב ובמחיר נגיש. 

 

פרופוריו הינה השמיכה היחידה במשקל ובגודל 150/200 ס״מ.

loading